احساس خوب داشتن / InLand Studio

استودیوی دیزاین و انیمیشن اینلند ”InLand” توسط گونزالو نوگوئس “Gonzalo Nogues”، خاویر برنالس”Javier Bernales” و جولین نونز “Julian Nunez” در سال ٢٠١٢ در بوينس آيرس آرژانتين تاسیس شد. آن‌ها پس از چندین سال کار در استودیوهای طراحی گرافیک و انیمیشن، تصمیم گرفتند فضای مخصوص به خودشان را ایجاد کنند تا دانش و علاقه‌‌شان را در این زمینه به اشتراک گذاشته و گسترش دهند. این استودیو در پروژه‌های مختلفی با تیمی از تصویرگران و انیماتورها همکاری می‌کند تا دیدگاهشان را برای دستیابی به بهترین نتیجه‌ی ممکن در هر پروژه به اشتراک بگذارند.

آن‌ها درمورد استودىو و آثارش مى‌گويند: «هدف ما در استودیو اینلند این است که یک مفهوم کاملا تازه از کیفیت و پرداخت در جزيیات را در تمامی پروژه‌هایی که انجام می‌دهیم ارايه کنیم. به شدت به مراحل دقیق و نظم به عنوان اجزای اساسی در کار اعتقاد داريم. ما بر این تمرکز کرده‌‌ايم که هر چیزی را زیبا بسازيم؛ نه فقط به خاطر جنبه‌ی زیبایی‌شناسانه‌، بلکه برای آن که افق‌های خود را نیز گسترش دهيم»

یکی از پروژه‌ای این استودیو “Sentirte Bien” نام دارد که در زبان اسپانیایی به معنای “احساس خوب داشتن” است. این پروژه پیامی از طرف کارکنان خلاق استودیو اینلند برای سایت casaclubtv.com بوده که با محوریت موضوعی «شیوه زندگی» يا “Life Style” طرح ریزی و اجرا شده است. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا تصاویر گیف و ویديوی تبلیغاتی آن را ببینیم:

73175e96c141be7fae9395dc7a30163a d3cbc83e03554a8f58f136574c7c81cf e3df6e336966988f52f3101dc58dab7a5b28da7cc65adcd8f7af091e097c0cde

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انیمیشن «مستر اِی» نامزد جایزه فیلم شیلی