احتمال بازگشت لوگوی رنگین کمانی اپل پس از 20 سال

لوگو رنگین کمانی نمادین اپل که در سال 1977 طراحی شد امکان دارد با انتشار آیفون‌های سال 2019 بازگشتی هیجان‌انگیز داشته باشد.

در سال 1999 شرکت اپل به استفاده از لوگو رنگین کمانی خود ایان داد و لوگو تک رنگ فعلی این شرکت حضور خود در محصولات اپل را آغاز کرد اما حالا شایعه‌ای وجود دارد که اپل به فکر بازگرداندن این لوگو افتاده است.

یک گزارش منتشر شده به نقل از یک منبع معتبر و نزدیک به اپل حاکی از آن است که اپل در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از لوگو رنگین کمانی خود بر روی محصولات خود است. هنوز اینکه اپل روی کدام یک از محصولات آینده خود از این لوگو استفاده خواهد کرد مشخص نیست اما به نظر می‌رسد که ایده بازگرداندن آن به بخش مک نظریه منطقی‌تری باشد. هر چند که به کار گرفتن آن روی نسخه‌های مخصوص آیفون مانند رنگ قرمز آن هم می‌تواند جالب به نظر بیاید.

اوایل سال میلادی جاری هم شایعاتی در رابطه با بازگشت این لوگو وجود داشت چون اپل سال گذشته بار دیگر امتیاز این علامت تجاری را تمدید کرد. در عین حال جانی آیو مدیر سابق بخش طراحی اپل هم از یک استیج با طراحی رنگین کمان در اپل پارک بهره گرفته بود تا بیش از پیش شایعات مربوط به این طرح لوگو اپل قوت گیرد. آیو حتی در رابطه با پیوند خوردن رنگین کمان با تاریخ شرکت اپل هم بصحبت کرده بود!

البته که تمامی این موارد ممکن است تنها در حد یک شایعه باقی بماند و هیچ‌گاه به حقیقت تبدیل نشوند و امکان دارد نظر اپل در مورد بازگرداندن این لوگو تغییر کند پس فعلا نباید زیادی بر روی دیدن دوباره آن روی محصولات این شرکت دلخوش کنیم. رویداد بزرگ بعدی اپل در اواخر تابستان جاری برگزار می‌شود و آیفون‌های بعدی این شرکت در سال 2019 رونمایی خواهند شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اعداد قصه‌گو / محمد قليزاده