اتومبیل Audi زندگی یک Trex را تغییر داد!

کمپانی Audi در یکی از تبلیغ های اخیر خود دست به حرکت جالبی زده است. آنها برای تبلیغ اتومبیل خودکار خود به استودیو Razorfish واقع در آلمان سفارش دادند تا ویدئویی برای این اتومبیل بسازند. این استودیو نیز با استفاده خلاقانه از یک تیرانوسور یا همان Trex در فضای زندگی انسان ها  نشان داد که یک Trex از اینکه با دست های کوچکش نمی تواند به انجام کارهای روز مره اش بپردازد افسرده شده است اما ناگهان با دیدن اتومبیل Audi روحیه می گیرد و دوباره به زندگی اش باز می گردد. به گفته این استودیو سخت ترین قسمت کار این بود که چطور این Trex را افسرده نشان دهند؛ اما نهایتا آنها به خوبی توانستند به این خواسته خود برسند که شما می توانید با دیدن این ویدیو متوجه شوید:

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انتشار فراخوان دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر