ابراهیم حقیقی پوستر سیزدهمین دوسالانه عکس ایران را طراحی کرد

سیزدهمین دوسالانه عکس ایران با پوستری از ابراهیم حقیقی آغاز به کار کرد. این رویداد، روزهای هفتم و هشتم بهمن‌ماه شاهد برگزاری نشست‌های تخصصی در زمینه‌ی عکس خواهد بود.
سیزدهمین دوسالانه عکس ایران به‌عنوان دومین گردهمایی جامعه عکاسان ایران ساعت 17 روز یکشنبه (5 بهمن) با حضور علی مرادخانی – معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی -، مجید ملانوروزی – مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی -، اسماعیل عباسی – دبیر این دوره – و مسعود زنده‌روح کرمانی – رییس هیئت مدیره انجمن عکاسان ایران – در موزه هنرهای معاصر تهران آغاز به کار می‌کند. دوسالانه سیزدهم تا 20 بهمن در موزه‌ی هنرهای معاصر تهران واقع در خیابان کارگر شمالی، جنب پارک لاله برگزار می‌شود.

پوستر حقیقی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کمپین تبلیغاتی آتش نشانی با موضوع امنیت