الفبای چینی

چگونه الفبای چینی را آسان بیاموزیم؟

امروزه مردم اشتیاق زیادی به یادگیری و شناخت بیشتر در مورد زبان، الفبای چینی و فرهنگ 1.5 میلیاردی چین دارند که متاسفانه راه‌های کمی برای برقراری ارتباط با این فرهنگ دوست داشتنی و در عین حال پیچیده وجود دارد.

اگر چه کل جمعیت چین در پی یادگیری زبان انگلیسی هستند، اما برای شناخت و درک بهتر اقتصاد و فرهنگ این جمعیت و قضاوت درست درباره‌ی آنها، یادگیری زبان چینی گامی بسیار مهم است. هدف اصلی پروژه‌ی Chineasy که توسط ShaoLan ابداع گردیده است از بین بردن شکاف بین شرق و غرب از طریق حل کردن بخشی از مشکلات یادگیری زبان دشوار چینی است.

آموزش تصویری الفبای چینی

chineasy به شیوه‌ای کاملاً تصویری،  زبان سخت و حروف الفبای پیچیده‌ی چینی را به کودکان و افرادی که مشتاق یادگیری این زبان هستند  آموزش می‌دهد. در این روش از طریق ترکیب کردن تعدادی بلوک به سرعت قادر به ساخت ترکیبات پیچیده، کلمات و عبارات خواهید بود. سازندگان این پروژه‌ امیدوارند که Chineasy بزودی به اولین قدم برای درک درست از فرهنگ و زبان چینی تبدیل شود.

حروف چینی

حروف چینی ۲  حروف چینی ۳  زبان چینی  زبان چینی  زبان چینی  الفبای چینی ۵  الفبای چینی ۶  الفبای چینی ۷

الفبای چینی ۸  الفبای چینی ۷  الفبای چینی ۹  الفبای چینی ۱۰  الفبای چینی ۱۱  الفبای چینی ۱۲  الفبای چینی ۱۳  الفبای چینی ۱۴  الفبای چینی ۱۳  الفبای چینی ۱۴  الفبای چینی ۱۵

الفبای چینی ۱۶  الفبای چینی ۱۷  الفبای چینی ۱۸  الفبای چینی ۱۹  الفبای چینی ۲۰ الفبای چینی ۲۱

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه پوستر بالکن