آرزو کن و دنیاهای جادویی را کشف کن / کمپین تبلیغاتی برای کریسمس

فروشگاه آنلاین YOOX که در انگلستان، آمریکا، ژاپن، فرانسه، اسپانیا، هنگ کنگ و چین شعبه دارد و محصولاتش را برای 180 کشور جهان ارسال می کند، برای کریسمس یک کمپین تبلیغاتی راه اندازی کرده است. این کمپانی در ابتدا توسط فدریکو مارچتی Federico Marchetti در ایتالیا و در سال 2000 تاسیس شد و در زمینه هنر، دیزاین و فشن محصولاتی ارائه می کند که قابل توجه است.

آنها برای کریسمس یک کمپین تبلیغاتی با عنوان “آرزو کن و دنیاهای جادویی را کشف کن” راه اندازی کردند که مدیریت هنری آن بر عهده پیتر تارکا Peter Tarka بوده است و موشن گرافیک آن را استودیو JVC در اسپانیا و چند هنرمند دیگر نیز مدل سازی و موزیک آن را ساخته اند. این گروه، 5 عدد کره برفی Snow Globe طراحی کردند که در بیانی آبستره هدایایی را که از YOOX می توانید برای کریسمس بخرید را معرفی می کند. نام های کره برفی عبارت است از : دوست داشتنی ها، آرزو ها، توانمندی ها، ستودنی ها.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی برای کافه کاراکو