آثار بخش تجسمی جشنواره فیلم سبز انتخاب شد

تعداد آثار راه یافته به مسابقه بخش تجسمی جشنواره بین المللی فیلم سبز اعلام شد. ۲۱۵۷ اثر به بخش تجسمی جشنواره «فیلم سبز ایران» ارسال شده است.

از میان آثار رسیده از کشورهای مختلف و ایران به بخش تجسمی این رویداد فرهنگی در بخش عکس ۱۱۴ اثر، در بخش پوستر ۱۵۶ اثر، در بخش تصویرسازی ۱۰۵ اثر، در بخش کاریکاتور ۷۰ اثر، در بخش هنرهای مفهومی ۱۸ اثر و در بخش ویدیو آرت ۵ اثر توسط هیات انتخاب برای نمایش در گالری انتخاب شده است.

حدود ۴۰۰ اثر از هنرمندان بین المللی در بخش جانبی هنرهای تجسمی در کنار آثار راه یافته در موسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر به نمایش در خواهد آمد.

ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران رویداد جهانی فرهنگی حفظ محیط زیست به دبیری فرهاد توحیدی ۱۸ تا ۲۴ شهریور در تهران و همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

منبع

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
۱۲ اپلیکیشن برنده بهترین دیزاین توسط اپل