آب‌ نبات‌های هیولایی!

بسته‌های خلاق با طرح‌های هیجان انگیز چیزی نیست که بتوانیم به آسانی از کنار آن عبور کنیم و توجهی به آن نداشته باشیم. در این‌جا با بسته‌هایی رنگارنگ و سرگرم کننده با محتویات آب نبات‌ها و پاستیل‌های خوشمزه روبرو هستیم که براساس تم هیولاها طراحی شده‌‌اند. این بسته‌بندی‌های خنده‌دار و دیدنی  که توسط شارلوت السن (charlotte olsen) طراحی شده است نمایشی از نگاه خلاق سفارش دهندگان نیز هست.
در بعضی بسته‌ها پاستیل‌ها انگشت‌های هیولا با ناخن قرمز به نظر می‌رسند و در بسته‌ای دیگر تداعی یک زبان قرمز و یا سبز را می‌کنند و این حس باعث می‌شود که شما حتماً به امتحان کردن آن وسوسه شوید. شارلوت در این باره می‌گوید: «مایل بودم بسته‌ای طراحی کنم که مردم را به خنده وا دارد و سرگرم کننده باشد. برای واقعی جلوه دادن هیولاها سعی کردم بسته بندی به صورتی باشد که وقتی درِ جعبه باز شد حالت خمیازه کشیدن و باز شدن دهان هیولا به وجود آید.» ظاهراً این بسته بندی خوشمزه  هم زمان با جشن معروف هالووین روانه فروشگاه‌ها شده بود.

MONSTER CANDY 2  squarespace.com MONSTER CANDY 3  MONSTER CANDY 4  MONSTER CANDY 5  MONSTER CANDY 6  MONSTER CANDY 7  MONSTER CANDY 9  MONSTER CANDY 11  

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.